دانلود کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل

انگل شناسی پزشکی مارکل و ووگ (ویرایش نهم)

Markell and Voge’s Medical Parasitology

Ninth Edition

کتاب “انگل شناسی پزشکی مارکل و ووگ” با طراحی دورنگ جدید، دارای نگاهی به روز و تازه است که یکی از ملزومات جامعی است که بیش از ۴۰ سال مورد اعتماد دانشجویان بوده است. این کتاب دارای نمونه های تصویری است که به طور مستقیم مرتبط به متن می باشند. محتوای این کتاب به بررسی عوامل مولد بیماری انسان که متعلق به حوزه ی جانوران است می پردازد: تک یاخته ، کرم و بندپایان ( حشرات و عنکبوت )، که همه آنها از علل مهم یا ارتباط با بیماری هایی است که در محیط های گرمسیری و معتدل با آن مواجه می شویم. علاوه بر ارائه شرح مفصلی از این عوامل، این متن به بیماری های بالینی که این عوامل باعث آن می شوند، روش ها ابتلا به آن ها، انتقال و اپیدمیولوژی، پاتوژنز و تشخیص ، درمان و پیشگیری از آنها می پردازد.

کتاب انگل شناسی مارکل
Markell-and-Voges-Medical-Parasitology

  • ده صفحه ی تمام رنگی از انگل های مختلف ، تخم ها، و چرخه های زندگی قرار داده شده است که دانشجویان را با نمونه های واقعی از چگونکی ظاهر شدن انگل ها و مواد همراه آن ها به منظور تسهیل در شناسایی آنها در آزمایشگاه، آشنا می کند.
  • جدول های خلاصه در انتهای فصل های انگل / بیماری قرار دارند که ویژگی های اصلی فصل را خلاصه می کند و اطلاعات مهم از فصل را ارائه می دهد تا دانش آموزان درک بهتری از مطالب داشته باشند.
  • ترسیمات چرخه زندگی، پیشرفت انگل از مراحل ابتدایی تا بلوغ را نشان می دهد تا دانشجویان بتوانند انگل را در هر مرحله از زندگی تشخیص دهند.
  • ترسیمات توزیع بیماری، توزیع جهانی انگل های مهم را به تصویر می کشد تا به دانشجویان برای دیدن تاثیر جهانی که انگل های مختلف دارند کمک کند.
  • متن به بررسی بندپایان هم به عنوان انگل بخودی خود و هم به عنوان حامل یا میزبان واسط برای سایر انگل ها می پردازد تا دانشجویان بتوانند تاثیر مستقیم و غیر مستقیمی که آن ها بر روی سلامت دارند را متوجه شوند.
  • طراحی دورنگ جدید به مطالب جلوه ی تازه ای می دهد و جزییات تصاویر را برجسته می کند.
  • تصاویر بهبود یافته شامل تمام ترسیماتی است رنگ دوم به آن اضافه شده است و دوباره ترسیم شده اند و همچنین کیفیت سایه رنگ ها بهبود یافته است.
  • این چاپ جدید به طور کامل تمام یافته های پژوهش های اخیر و بروزترین تکنیک های تشخیص و درمان را منعکس می کند.
  • تغییر قابل توجهی در نگارش توسط دیوید جان (David John) که نقش ویرایشگر اصلی را بر عهده دارد و با همکاری ویراشگر جدید ویلیام پتری(William Petri) که یک کارشناس، نویسنده و سخنگو در زمینه ی انگل شناسی است ، صورت گرفته است.

 

دانلود کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل:

دانلود کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =